• Co je Instalatér+ a proč ho studovat?

    • Všude kolem nás jsou potřeba dobří řemeslníci. Pojď se stát jedním z nich!

     Už dávno neplatí, že by instalatér měl špinavou a těžkou práci. Dnes je instalateřina plná nových technologií a vzrušujících příležitostí. Chceš zachraňovat životy v nemocnicích? Umožňovat lidem každodenní život? Instalovat nejnovější technologie? 

     Vystuduj učební obor Instalatér+, který ti kromě všeho potřebného pro výuční list v oboru 36-52-H/01 Instalatér dá přesah do oblasti elektrotechniky a stavařiny.

    • Studuj na Mistrovské středni

    • Studium instalatéra na Mistrovské střední bude skvělá investice do budoucího života.

     Co je pro nás důležité?

     1. Aby tvoje studium dávalo smysl. Nebudeš muset zabíjet čas nad nesmyslnými úkoly. Naopak – budeš se moci věnovat vlastním projektům, rychle se dostaneš na praxi do zajímavých firem a pokud ti půjdou bez problému předměty jako čeština nebo matika, klidně si je budeš moct splnit v předstihu.
     2. Aby ses u nás cítil dobře a v bezpečí. Uděláme všechno pro to, aby Mistrovská střední byla bezpečným a příjemným místem. Věříme, že dobře zapadneš do nového kolektivu fajn mladých lidí. 
     3. Abys dobře odstartoval do svého života. Studium u nás nemusí být to poslední zajímavé ve tvém životě. Budeme tě povzbuzovat vší silou, abys to dotáhl co nejdál, vyzkoušel si klidně nějakou stáž v zahraničí nebo se pustil do dalšího studia.
  • 9 důvodů, proč studovat Instalatéra+